Może minąć wiele lat, zanim niemowlęta i małe dzieci mogą spodziewać się ich listów z Hogwartu, ale Ergobaby dostarczył, upewniając się, że (i ich rodzice!) czują się w międzyczasie magią.

Marka ogłosiła nową, limitowaną linię sprzętu dla dzieci Harry’ego Pottera. Zestaw do sprzedaży 6 sierpnia, Ergobaby x Harry Potter kolekcja zawiera urocze wydruki inspirowane przez każdego ulubionego kreatora.

„Małe, ale przemyślane szczegóły projektu obejmują okulary Harry’ego i błyskawicę haftowane na podparcie głowy”, czytamy w opisie produktu na Omni 360 Baby Carrier All-In-One Lumos Maxima.

Wyposażony w granatową tkaninę, Omni 360 ma zarówno opcję do tyłu, jak i do przodu i może być używany od etapu noworodka przez cały wiek malucha, do 45 funtów.

Nigdy nie przegap historii – zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu LUDZI, aby być na bieżąco z najlepszymi z tego, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości sławna do atrakcyjnych ludzkich opowieści zainteresowania.

RELATED: Rodzice Design Incredible Harry Potter Przedszkole dla syna: „Cztery lata później i on nadal kocha!”

Również oferowane w lumos Maxima druku (który dodatkowo zawiera symbol Insygnia Śmierci) jest Aura Wrap, który komunikat prasowy opisuje jako „lekki, oddychający okład, który jest wsparcie dla przedłużonego zużycia i łatwe do wiązania.”

„Może być używany od urodzenia do 25 funtów. i składa się kompaktowo w zintegrowaną kieszeń dla łatwego przechowywania w podróży,” – czytamy w komunikacie.

Aura Wrap posiada podobny nadruk na jasnoniebieskiej tkaninie, podczas gdy Doll Carrier Lumos Maxima jest idealny dla dzieci do noszenia własnych „dzieci” wokół.

„Zabawny dodatek do kolekcji, zaprojektowany tak, aby pasował do nośnika Omni 360 i idealny do umożliwienia starszemu rodzeństwu przyłączenia się do magii noszenia dziecka przez toting lalek lub innych przyjaciół elementów bezużytecznych”, czytamy w opisie przewoźnika lalek.

Jak zrozumieją fani, nowe wzory „Lumos Maxima” modele zawierają nominalny ukłon w stronę czarownic zaklęcie i czarodziejów używać w serii Harry Potter, aby zabłysnąć błysk lotu w celowniku.

Zarówno Aura Wrap, jak i Doll Carrier są również dostępne w nadruku Spellbound, w którym znajdują się maskotki ze wszystkich czterech domów w Hogwarcie – Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin – na czarnej tkaninie.

Limitowana edycja Ergobaby x Harry Potter kolekcji, sprzedaży detalicznej od 25 dolarów do 180 dolarów, będą dostępne w przedsprzedaży w USA i Kanadzie w czwartek, z wysyłki na 6 sierpnia. Klienci mogą również kupować nową linię na Amazon, buybuyBABY i innych wybranych sprzedawców zewnętrznych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *