Ćwiczenia mogą być trudne w najlepszym czasie, nieważne w środku fali upałów. Tak więc, aby zmaksymalizować wydajność letnich treningów, sprzęt chłodzący jest niezbędny. Jednym z elementów, które klienci Amazon kochają w szczególności jest Hanes Sport Cool DRI Performance V-Neck Tee, które recenzenci nazwali top, który „idealnie pasuje do rachunku dla komfortu i noszenia.”

Lekka koszula, która obecnie ma ponad 5000 recenzji, a także ocenę 4.1-gwiazdkową, jest jedną z najlepiej ocenianych opcji dla odzieży aktywnej. Ale posiadanie jednego nie będzie kosztować dużo: Hanes chłodzenia V-neck jest tak mało, jak 7 dolarów teraz.

Kup go! Hanes Sport Women’s Cool DRI Performance V-Neck Tee in Black, $7–$19.46; amazon.com

T-shirt jest nie tylko wykonany z szybkoschnącego materiału, który odprowadza pot, aby zapewnić ci zimną krew, ale jest również wyposażony w ochronę SPF, aby dać swoim ramionom dodatkową warstwę obrony przed promieniowaniem UV podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Kupujący szczególnie kochają tę funkcję, a jeden z recenzentów napisał: „Kupiłem osiem z tych koszul teraz w różnych kolorach ze względu na komfort. Chodzę codziennie i chciałem trochę pokrycia dla moich ramion od słońca … Świetne do tej pory do chodzenia na południu z upałem i wilgotnością.”

Inny recenzent powiedział, że Hanes T-shirt jest również idealny do więcej niż tylko wykonywania. „Mam konie i mieszkam na południowym wschodzie, więc nasze lata są bardzo gorące i wilgotne. Ta koszula jest idealna do pracy na zewnątrz, aby utrzymać mnie chłodniej niż zwykła koszula. Ale jest to również wystarczająco ładna koszulka, aby zużyć się na co dzień elegancki.”

PODOBNE: Są to oficjalnie Najbardziej lubiane akcesoria Amazon – od chłodzącego pokrycia twarzy do stylowych okularów przeciwsłonecznych

Podczas gdy ponad 3500 kupujących uznało, że koszula jest odpowiednia do rozmiaru, ci, którzy mają tendencję do oscylowania między rozmiarami, mogą wypróbować system Amazon Prime Wardrobe, aby kupić do ośmiu rozmiarów i stylów naraz (opłaty zostaną naliczane tylko za te, które przechowujesz). Spójrz na kilka kolorów do chłodzenia Hanes t-shirt poniżej, i nie zapomnij zastosować trochę ochrony przeciwsłonecznej przed kruszenia następnego treningu na świeżym powietrzu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *