Nie musisz wyłuskać dużych dolców, aby uzyskać potężną i wszechstronną próżnię w dzisiejszych czasach, a te trzy szalenie popularne opcje są dowodem.

Istnieje ponad 3000 odkurzaczy dostępnych na Amazon, ale tysiące kupujących z pasją sprzedawcy społeczności recenzentów zachwyca się tymi trzema odkurzaczami Cleanview Bissella w szczególności. W rzeczywistości, każdy z nich zdobył niemal doskonałą ocenę i zdobył co najmniej 2000 pięciogwiazdkowych recenzji (i wiele innych, w niektórych przypadkach). A oto najbardziej imponująca część: Każdy z nich jest obecnie będzie za 100 dolarów lub mniej.

Amazon Recenzent-Loved Bissell odkurzacze pod $100
Bissell Cleanview Bagless Odkurzacz, $79.99
Bissell Cleanview Obrotowy Pet Bagless Odkurzacz, $99.99
Bissell Cleanview Odkurzacz wielofunkcyjny, $99.99
Chociaż niektóre popularne marki próżniowe sprzedają swoje pionowe środki czyszczące za ponad 500 usd, te uwielbiane przez kupujących gadżety idą na znacznie mniej, a jednocześnie oferują potężne ssanie, wszechstronne funkcje i łatwe do manewrowania projekty.

Kupujący szukający najbardziej przyjaznej dla budżetu opcji powinni rozważyć bezworkowy środek czyszczący Bissell 2486 (pomarańczowa próżnia), który obecnie jest czwartą najlepiej sprzedającą się próżnią Amazona. 80 dolarów maszyna działa na liściastych, płytek, dywanów i tapicerki i pochodzi z serii dodatków, takich jak różdżka przedłużająca, narzędzie szczeliny i czyszczenia tapicerki. A dzięki lekkiej i eleganckiej konstrukcji łatwo poruszać się po domu i nosić na górze. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy uwielbiają ten jeden do ogólnego czyszczenia i nazywają go „zaskakująco potężny” i „najlepszą próżnią”, jaką kiedykolwiek posiadali.

Pies i kot właściciele wola dający się ocenić Bissell’s Obrotowy Pieścić bagless sprzątaczka ( ten zieleń jeden), który jest nieco większy i cięższy, oprócz jest Amazon’s absolutny najliczniejsny- sprzedaż próżnia od początku do końca. Wchodząc w prawie 100 dolarów, ten posiada potrójną szczotkę akcji, która rozluźnia, podnosi i usuwa gruz, który osiadł głęboko w dywany.

I tak jak sama nazwa wskazuje, jest zaprojektowany, aby być szczególnie skuteczny na dander dzięki dołączonemu narzędziu do włosów domowych i turboeraserowi dla zwierząt domowych, który zbiera zrzucanie ze schodów. Ogólnie rzecz biorąc, kupujący nazywają to „game-changer” dla gospodarstw domowych ze zwierzętami domowymi. „Jest to potężna próżnia z dużą ilością ssania, a gdy jest trochę hałaśliwa, czyści się tak dobrze i jest tak łatwa, że nie obchodzi mnie to, że jest głośny.”

Multi-Cykloniczny cleanview próżni (fioletowy) jest kolejnym popularnym wyborem, zdobywając ponad 9100 doskonałych opinii (większość z każdego bissell czystsze). Jest nawet lżejszy niż cleanview i obrotowe środki czyszczące dla zwierząt domowych wymienione powyżej, i jest wyposażony w bardzo potężny system, „premium” attachable narzędzia, i bardzo duży zbiornik brudu, co pozwala na czyszczenie przez dłuższy czas. Ogólnie rzecz biorąc, właściciele nazywają go „bogiem wśród odkurzaczy”, zachwycając się jego silnym ssaniem, które zbiera imponującą ilość gruzu w jednym przejściu.

Biorąc pod uwagę ich przystępne ceny punktów i imponującą reputację, nie można pomylić z żadnym z trzech maszyn. Plus, tam są jeszcze liczniejszy dostarczalny recenzent- kochany odkurzacze z żagiew, podobny jego chwytak pieścić włos gumka próżnia, który jest chodzenie pod kątem $70, i jego Piórkowy Patyk Bagless Próżnia, który jest u sprzedaż pod kątem just $25. Oba zaokrąglić swój arsenał czyszczenia i są idealne dla małych, szybkich projektów czyszczenia.

Sklep wszystkie trzy bardzo chwalony, 100 dolarów i pod odkurzacze poniżej, lub sprawdzić inne bissell’s wyższe środki czyszczące koniec biorące udział w sklepie Amazon.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *