Sadie Robertson chwali swojego męża Christiana Huffa za to, że z miłością stanął w jej obronie.

Gwiazda dynastii Kaczek, 23, ujawniła w poście na Instagramie w poniedziałek, że Huff, 22, przyszedł do jej obrony po dwóch mężczyzn zaczął się śmiać, podczas gdy ona dzieliła się osobistą historię, która się jej płakać.

„OGROMNA MIŁOŚĆ”,” Robertson zaczął. „Pozwólcie, że powiem ci dziewczyny. Poczekaj na faceta, którego nie musisz wstać, ale to stoi w obronie ciebie.”

Robertson wyjaśnił, że historia była o czasie, kiedy „facet naprawdę boli ” jej.

„Długie opowiadanie, mówiłem drugiej nocy i dzieliłem się historią czasu, kiedy facet naprawdę mnie skrzywdził. Kiedy dzieliłam się tą historią, zaczęłam płakać, ponieważ po raz pierwszy podzieliłam się tym szczegółem tego, co wydarzyło się publicznie”. „Nagle dwóch facetów w pokoju zaczęło się śmiać, gdy dzieliłem się historią.”

Po tym, jak para zaczęła się śmiać, Robertson szybko ich zadzwonił.

„Zadzwoniłam do nich, mówiąc – „śmiejesz się, ale to takie rzeczy rujnują dziewczynę”, ” powiedziała.

PODOBNE: Wewnątrz Duck Dynasty Star Sadie Robertson i Christian Huff’s Sweet Love Story

Ale nie była jedyną osobą, która zajęła się ich niewłaściwym zachowaniem – Huff również zabrał ich na zewnątrz, gdzie nazwał ich lepszymi ludźmi.”

„Szybko zdałem sobie sprawę, że nie jestem jedyną osobą, która stanęła w obronie siebie”, wspomina Robertson. „Ten mój mąż zabrał ich na zewnątrz i nie, nie uderzył ich, ale wezwał ich, aby byli lepszymi ludźmi. Powołał ich do dojrzałości i wielkości.”

Autorka i osobowość telewizyjna zachęcały swoich zwolenników do „teach” i „enlighten” ludzi zamiast walnąć lub anulować ich.

„Są tam zarówno typy facetów, jak i dziewcząt, a każdy facet i dziewczyna mają możliwość dojrzeć i być lepszym. Nie tylko walmy w ludzi, ale ich nauczmy. Nie tylko anulujmy ludzi, ale oświećmy ich”, powiedział Robertson.

PODOBNE: WATCH: Duck Dynasty’s Sadie Robertson pokazuje jej domu rodzinnego, gdzie związana węzeł!

Na zakończenie potwierdziła męża: „Ten człowiek jest dobry. On będzie pierwszym, który powie ci, że kiedyś był jak ci dwaj faceci, ale Jezus powołał go na większe i wstał do powołania. Ty też możesz.”

Minęło prawie rok, odkąd Robertson i Huff związali węzeł na rodzinnej farmie w Luizjanie.

W wieczornej ceremonii officiated przez Pastor Louie Giglio, para powiedziała „Robię” na 25 listopada przed ponad 600 gości – w tym jej sezon 19 Dancing with the Stars castmate Alfonso Ribeiro i Fuller House star Candace Cameron Bure – na korcie tenisowym, który został przekształcony w romantyczny wygląd ogrodu.

I choć para kocha życie jako nowożeńcy i nie może się doczekać posiadania własnych dzieci pewnego dnia, nie są jeszcze w pośpiechu, aby powiększyć swoją rodzinę.
„Jak tylko wyjdziesz za mąż wszyscy zaczynają mówić dzieci, ale teraz, kiedy mówimy różowy i niebieski jesteśmy def rozmowy Baskin Robbins?” Robertson podpisała zdjęcie na Instagramie, na którym w lutym pochwaliła się buziakiem huff w policzek w sklepie z lodami Baskin-Robbins.

Po tym, jak Robertson i Huff zaręczyli się w czerwcu 2019 roku, wicemistrzyni Tańca z Gwiazdami otworzyła się na ludzi, którzy chcą założyć własną rodzinę w przyszłości.

PODOBNE: Sadie Robertson chwali męża Christian Huff za powiedzenie jej rozstępy są „So Cool”

„To prawdopodobnie lata w dół drogi,” powiedziała PEOPLE.

„Na pewno chcemy dzieci i dużo dzieci”, dodała. „Dorastałem z sześcioma w naszej rodzinie i Christian ma tylko jednego brata, ale ma tak wielu kuzynów.”

Chociaż powiedziała: „rodzina jest dla nas zdecydowanie bardzo ważna”, „nie spieszą się z tym”.

„Po pierwsze”, powiedziała. „Moja siostra po prostu urodziła dziecko, a moja szwagierka jest w ciąży, więc będziemy mieć mnóstwo dzieci.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *