Preston Brust i Chris Lucas życia brzmią jak „One Big Country Song” w tych dniach.

Muzycy LOCASH spędzają dużo czasu w domu ostatnio wśród trwających coronavirus (COVID-19) pandemii praktykujących gitarę, polowanie, wędkarstwo i kolarstwo górskie z rodzinami.

Brust przebywa w Nashville z żoną Kristen, ich córką Love, 4 i synem Legend, 2, podczas gdy Lucas jest w domu w Tampie z żoną Kaitlyn i ich 3 dzieci: Caden, 10, Remi, 4 i Violet, 2.

Lato zwykle oznacza pakowane harmonogramy tras dla duetu kraju, ale z pokazów odwołanych na czas nieokreślony z powodu pandemii, wykonawcy mówią ludziom, że cieszą się wolniejszym tempem życia.

PODOBNE: LOCASH’s Preston Brust i Chris Lucas Talk Parenting Ich Połączone 5 Dzieci: „It’s Emotional”

„Patrzyłem, jak moja mała dziewczynka [Miłość] łapie swoją pierwszą rybę na drugi dzień”, mówi Brust. „Marzyłem o tej pamięci od wielu lat … i oglądać to się stało w miesiącu sie… nigdy nie jesteśmy w domu w sierpniu, więc naprawdę fajnie jest chłonąć te wspomnienia z naszymi rodzinami.”

Para połączyła siły z Mountain Dew, aby zachęcić innych do spędzania więcej czasu poza tym latem z ich „Claim the Outdoors” wyzwanie, które również daje fanom szansę wygrać wiele dużych nagród, w tym podróż do Wielkiego Kanionu i 2021 Ford Bronco ciężarówki.

„Kilka miesięcy temu zwariowałem, bo nie mieliśmy nic do zrobienia, ale potem zacząłem spędzać więcej czasu na zewnątrz”, mówi Lucas. „Wyzwanie oczywiście przychodzi w czasie, gdy myślę, że potrzebujemy na zewnątrz bardziej niż cokolwiek innego.”
LOCASH świętuje niedawny sukces ich feel-good hymn „One Big Country Song”,”, który hit nr 1 w kanadyjskim radiu kraju i nr 2 na liście billboard kraju airplay wcześniej tego lata.

PODOBNE: Go Behind-the-Scenes LOCASH 'Feels Like a Party’ Music Video: „To było prawdziwe aż do ziemi”

„To niewiarygodne”, mówi Lucas. „Ale uważamy, że piosenka po prostu rozbrzmiewała z fanami, ponieważ jest to przypomnienie, że wszyscy jesteśmy w tej [pandemii] razem.”

Brust dodaje: „To jest to, o czym marzy każdy artysta, ale kiedy to się dzieje, to niby cię uniża, zdając sobie sprawę, że trzyminutowa wiadomość może być tak daleko idąca.”

Para pisała trzy-cztery razy w tygodniu nad Zoom i są chętni do wydania nowej muzyki, w tym piosenki napisali z Tampa Bay Buccaneers gracz Rob Gronkowski, którego Lucas spotkał się na początku tego roku przez wzajemnego przyjaciela.

„Wszyscy bracia Gronk pomogli w tekstach”,” Akcji Brust. „To mówi do ich dzieciństwa dorastania w pobliżu Buffalo, Nowy Jork … gdzie się rozstali, na jakich drogach biegali.”

Choć są one pobyt zajęty, zarówno Brust i Lucas przyznać, że są gotowi, aby wrócić do gry energiczny śpiewać koncerty, które oznaczone ich 15 + kariery roku – raz jest to bezpieczne, oczywiście.

Mówi Lucas: „Wiemy już, że rok 2021 będzie rokiem imprezy.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *