Niall Horan został imprezowanie trochę zbyt trudne dla własnego dobra!

Gwiazda One Direction zerwała wszystkie więzadła w lewej stopie podczas niedawnej sesji picia w Irlandii – i pokazała każdy cal gory dowodów na Instagramie!

„Miałem około sześciu kufli głęboko”, były członek One Direction ujawnił na Instagram Live w poniedziałek, według wielu placówek.

„Goniłem kuzyna, brakowało mi krawężnika i poszedłem przez kostkę. Zerwałem wszystkie więzadła na zewnątrz mojej stopy. Mam takie brzydkie stopy lub pokazałbym światu, jak jest posiniaczony.”

Pomimo tego, piosenkarka Slow Hands nadal opublikowała zdjęcie swojej kostki obok filmu, na którym ma na sobie duży but medyczny. Wyjaśnił również zagmatwaną serię wydarzeń, które doprowadziły do bolesnego incydentu – a przynajmniej części, które pamięta!

„Biegałem pijany i na tych nowych ulicach, można je zjechać, a oni są również czasami wyłączone z ruchu kołowych, wyglądają jak są one wykonane do pieszych, ” Horan powiedział Instagram Live.

„Nie są jak prawdziwa ulica, więc krawężnik wygląda tak samo jak rzeczywista droga z napędem i było trochę krawężnika.”
Z dala od jego sesji picia, irlandzki piosenkarz był zajęty promowanie jego nowy album Heartbreak Weather podczas blokady koronawirus.

Pomimo odwołania jego Nice to Meet Ya World Tour już w kwietniu, album zdobył pierwsze miejsce zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii od czasu premiery 13 marca.

Nigdy nie przegap historii – zapisz się do bezpłatnego codziennego biuletynu PEOPLE, aby być na bieżąco z najlepszymi z tego, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości sławna do atrakcyjnych ludzkich opowieści zainteresowania

23 lipca 26-latek zabrał się również do mediów społecznościowych z okazji 10-lecia powstania One Direction w brytyjskiej wersji X Factor.

„Kiedy spotkałem tych czterech panów, nie było mowy, żebym poszedł dalej robić to, co zrobiliśmy” – napisał na Instagramie. „Tak wiele niewiarygodnych wspomnień dzieliliśmy razem. Czuliśmy adorację milionów z całej planety na co dzień i to było umysł dmuchanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *