Meghan Markle znana jest z tego, że wygłasza serdeczne przemówienia (często bez notatek!) i jest rozmówcą, ale teraz przerzuca scenariusz.

Księżna Sussex dołączy do wirtualnego szczytu 14 sierpnia, aby porozmawiać z Emily Ramshaw, współzałożycielką i dyrektorem generalnym The 19th*, „non-profit, bezpartyjnego newsroomu relacjonującego na przecięciu płci, polityki i polityki” – z Meghan będzie służyć jako moderator i zadawać pytania.

„19* zaangażowanie w sprawozdawczość i opowiadanie historii, które podnosi tych, którzy są zbyt często niedostatecznie reprezentowane w mediach nigdy nie było ważniejsze, ” Meghan powiedział w oświadczeniu dla Glamour. „Nie mogę się doczekać, aby zapytać współzałożyciela, co to znaczy zbudować ujście mediów z równością płci, różnorodnością i społecznością w centrum.”

RELATED: Wszystko, co wiemy o Meghan Markle i księcia Harry’ego New Life w Los Angeles

Ramshaw udostępnił na Twitterze: „W dziale surrealistycznego: Księżna się do nas skontaktowała; powiedziała [19-ta] wizja budowy zróżnicowanego i reprezentatywnego newsroomu, który obejmuje kobiety i innych niedostatecznymi ludźmi z niuansami + empatią, która natychmiast do niej przemówiła.”

Ramshaw kontynuował: „Zapytała, czy mogłaby przeprowadzić ze mną wywiad na temat „opowiadania historii, która podnosi tych, którzy są zbyt często niedostatecznie reprezentowani w mediach”, i „co to znaczy budować media z równością płci, różnorodnością i społecznością w centrum”.
38-krotna meghan wielokrotnie mówiła o wyborach kobiet, w tym o swojej wizycie w Nowej Zelandii w 2018 roku.

„Wybory kobiet to feminizm, ale feminizm to uczciwość”, powiedziała w przemówieniu z okazji 125-lecia prawa kobiet do głosowania. ” W wyborach nie chodzi tylko o prawo do głosowania, ale także o to, co to oznacza. Podstawowe i podstawowe prawo człowieka do uczestniczenia w wyborach na przyszłość i waszego wspólnoty.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *