Lili Reinhart otwarcie o swojej depresji.

Gwiazda Riverdale, 23, podzieliła się w niedawnym wywiadzie dla Refinery29, że jej kariera i zdrowie psychiczne miały swoje wzdęć i upadki – i że w pewnym momencie poczuła, że jest w „czarnym tunelu”, który nigdy się nie skończy.”

„Nie widziałem światła”,” powiedział Reinhart. „Byłem jak, Czuję się jak umieram.” To było f- szorstkie, i nie ma innej drogi przez to niż tylko przez to.”

Aktorka Hustlers dodała, że zamiast próbować wypełnić „pustkę”, którą czuła z czynnikami zewnętrznymi, musiała zmierzyć się z bólem „head-on”.

„Widziałem wielu ludzi, jeśli chodzi o ból serca, smutek i rozpady, i starają się, aby ta pustka wypełniona seksem, koksem, jedzeniem, piciem, [ale] pustka nadal istnieje”,powiedział Reinhart Refinery29. „Wziąłem drogę mniej podróżował i po prostu radziłem sobie z moim s-. Musiałem zmierzyć się z własnym bólem z głową.”
PODOBNE: Riverdale Star Lili Reinhart otwiera się o swojej decyzji, aby wyjść jako biseksualnych

Reinhart powiedział wylotu, że wymuszone spowolnienie podczas powieści coronavirus (COVID-19) pandemii „był po raz pierwszy od czterech lat, gdzie byłem w stanie jak zatrzymać i przetwarzać ogromne zmiany w życiu, że przeszedłem.”

„Ostatnie kilka miesięcy prawdopodobnie było najbardziej emocjonalnym kilka miesięcy mojego życia, a mój terapeuta [powiedział] mi: 'Twoje ciało przechodzi wycofanie się z miłości,” – kontynuowała aktorka, która zagrała w nadchodzącym filmie Amazon Prime Video Chemical Hearts.

”Jesteś przyzwyczajony do wymiany szczęśliwych chemikaliów między tobą a osobą, z którą jesteś,'” wyjaśniła. „W chwilach mojego życia zrzuciłem każdą uncję dumy, którą musiałem po prostu być jak: 'Kochaj mnie. Proszę zabrać ból na jeden dzień, chwilę, godzinę, tylko po to, abym znów poczuł tę poprawkę.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *