Wszystkiego najlepszego, księżniczka Beatrice!

Królewska skończyła w sobotę 32 lata i otrzymała życzenia od kilku członków rodziny, w tym młodszej siostry księżniczki Eugenie i ich babci, królowej Elżbiety.

„Happy Happy Birthday dear Beabea 🐝”, Eugenie, 30, napisał na Instagramie obok dwóch zdjęć, selfie z nocy przed ostatnimi ślubami Beatrice i zdjęcie z powrotem z rodzeństwem z ich mama Sarah Ferguson.

„Jesteśmy tu w przeddzień twojego ślubu. Wciąż kołysząc scrunchie lub akcesoria do włosów (od lat 90-tych) i ogromne uśmiechy na naszych twarzach. ⁣⁣#happybirthday 🥳🎉🥳🎉”, dodał Eugenie.

PODOBNE: Princess Beatrice’s Mąż Akcje Romantyczny Wiersz Przeczytaj na ich secret ceremonii ślubnej

POWIĄZANE: Książę William i Kate Middleton życzą Meghan Markle urodzin

„Życząc księżniczka Beatrice bardzo wszystkiego najlepszego! 🎂🎈” Pałac Buckingham, 94, napisał na stronie Rodziny Królewskiej Instagram, dzieląc się zdjęciem królowej z jej piątego wnuka.

Dumna mama Ferguson również wysłana w mediach społecznościowych, aby życzyć jej córka wszystkiego najlepszego. „Happy Happy Birthday My Dearest Beatrice”, księżna Yorku, 60, podpisem zdjęcie młodej Beatrice.

„8.8.88 o 20.18 był jednym z największych i najbardziej dumnych momentów w moim życiu”, dodał Ferguson. „Jesteś wyjątkowy i po prostu jednym z najbardziej wyjątkowych ludzi na tej planecie. Twoja zawsze kochająca i oddana Mama”.
Beatrice niedawno poślubiła Edoardo Mapelli Mozziego podczas cichej ceremonii w Windsorze, po tym jak para została zmuszona do odwołania ślubu pierwotnie zaplanowanego na maj z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19).

W ceremonii z 17 lipca wzięło udział około 20 członków rodziny i bliskich przyjaciół, w tym królowej, księcia Filipa i ojca Beatrice, księcia Andrzeja.

Para „skoczył na szansę” do ślubu po ich pierwszej ceremonii maja został odwołany, źródło wcześniej powiedział PEOPLE.

Nie masz dość zasięgu PEOPLE’s Royals? Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera Royals, aby otrzymywać najnowsze informacje o Kate Middleton, Meghan Markle i nie tylko!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *