Księżniczka Beatrice nie mogła wyglądać zdrowiej lub szczęśliwsi, jak ona ściągnął ostateczny sekret królewski ślub w zeszłym miesiącu.

„Wyglądała absolutnie oszałamiająco, a ja jestem bardzo szczęśliwa dla niej i Edo”, mówi jej przyjaciółka, dietetyczka Gabriela Peacock. „Są idealne dopasowanie i są tak zakochani. Jestem z niej bardzo zadowolona.”

Podczas gdy Peacock, którego córka jest chrześniakiem Beatrice, nie mogła być na ostatnich ślubach jej przyjaciela z Edoardo Mapelli Mozzi z powodu blokady koronawirusowej, pomogła jej przygotować ślub.

„Ona jest jednym z moich bardzo bliskich przyjaciół i oczywiście uwielbiam fakt, że jako dietetyk mogę pomóc moim przyjaciołom i klientom”, mówi.

PODOBNE: Księżniczka Beatrice Made Last-Minute „Wniosek”, aby pożyczyć suknię królowej na suknię ślubną
Beatrice nie jest pierwszą królewską, która jest związana z czeskim ekspertem w dziedzinie odnowy biologicznej i założycielem GP Nutrition. Meghan Markle i książę Harry podobno szukali jej łatwych do naśladowania porad przed ich wystawnym ślubem w 2018 roku, podobnie jak księżna Eugenie na jej wielki dzień w tym samym roku (Peacock jest profesjonalnie ciasno lipped, ale potwierdza, że była gościem w obu weselach).

O tym, jak guru żywienia znalazła się nazwany „royals’ secret weapon”,” mówi, że większość ludzi przychodzi do niej za pośrednictwem kogoś, kogo znają.

„Słowo pejaczyny jest niesamowite, zawsze go lekceważyłem”, mówi była modelka. „Gdy masz jednego klienta, który ci ufa i myśli, że wykonałeś dobrą robotę, nagle w ciągu roku dostajesz tych wszystkich niesamowitych ludzi, ponieważ oni ci też ci ufają.”

Po studiach przez ponad dziewięć lat (miała najstarszą córkę pomiędzy robieniem dwóch stopni), jej szczęśliwa przerwa przyszła na imprezie modowej, na której rozmawiała z lekarzem królowej, Sir Timem Evansem.

„Jako lekarz rodzinny naprawdę wierzy w holistyczne podejście i jest fantastycznym lekarzem”,mówi.

O otwarciu nowej praktyki dla kobiet w Londynie o nazwie Grace Belgravia, Evans zatrudnił ją i pracowali razem przez cztery lata, aż do jej zamknięcia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *