Faith Hill i Tim McGraw utrzymują iskrę przy życiu po 25 latach małżeństwa.

Hill, 52, wspólne romantyczne wideo z nią i McGraw, 53, powolny taniec do „Damn Sure Do”,” jeden z utworów off nadchodzącego albumu McGraw, Here on Earth, upuszczając piątek.

Piosenkarka „There You’ll Be” zorganizowała kameralną rodzinną imprezę wydawniczą albumu z okazji najnowszego projektu jej beau pośród trwającej pandemii koronawirusa (COVID-19). Gwiazdy country, który zakochał się w 1996 roku, kiedy Hill był akt otwarcia na spontaniczne spalanie McGraw tour, wspólne córki Gracie, 23, Maggie, 22, i Audrey, 18.

PODOBNE: Tim McGraw zapowiada nadchodzące wydarzenie livestream z okazji nowego tutaj na ziemi Album Release
„Nigdy nie słuchaliśmy jednego z naszych nowych albumów tylko z dziewczynami. Nigdy”,” Napisał Hill. „Niezapomniany wieczór dla tego, co moim skromnym zdaniem jest jednym z najwspanialszych albumów, jakie Tim kiedykolwiek nagrał.”

Powiedziała również, że to „noc, o których nigdy nie zapomnimy,” i nazwała McGraw „człowiek, którego wszyscy uwielbiamy w domu kobiet McGraw.”
Zarówno Hill i McGraw podzielili się przebłyskami swojego życia domowego w całej pandemii: sadzenie kwiatów, jazda konna i świętowanie ukończenia studiów przez ich córkę Maggie na Uniwersytecie Stanforda i ukończenie szkoły średniej przez najmłodszą córkę Audrey.

PODOBNE: Faith Hill farbuje włosy na różowo, aby dopasować jej córki – i mąż Tim McGraw jest fanem

W 2018 roku najdłużej panująca para muzyki country otworzyła się na ludzi o tym, co sprawia, że ich miłość jest ostatnia (podpowiedź: randki, modlitwa i bycie największym fanem współmałżonka).

„Tim jest absolutnie najlepszym artystą, ręce w dół,” Hill powiedział w tym czasie. „Może przyprowadzić tłum na nogi ruchem ręki. Wie, jak dostarczać piosenki fanom i sprawiać, że czują się, jakby do nich śpiewał.” Liczniki McGraw, „Ona jest taką potęgą, że zmusza mnie do podnoszenia mojej gry każdej nocy.”

Jeśli hill’s ringing poparcie jest wskazanie, fani McGraw mają wiele do czekać z Tutaj na Ziemi.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego człowieka!!!!!! ” – napisała. „Stworzył arcydzieło.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *