Christy Carlson Romano pokazuje swoje wrażenie kolegów byłego gwiazdora Disneya Lindsay Lohan.

Romano, który zagrał w kultowym show Even Stevens, uruchomiła nowy segment – Celebrity Kitchen – na jej youtube gotowania show. Na pierwszą iterację przebrała się za Lohan w płynącej czerwonej peruce i jasnoczerwoną szminkę.

„Cześć wszystkim to ja, america’s sweetheart Lindsay Lohan”, Romano-as-Lohan rozpoczął się do filmu, w którym się grecki żyroskopy. Film jest żartobliwie zatytułowany „Lindsay Lohan LASHES OUT With Meat Hammer On Cooking Show!!!”

„Uwielbiam żyroskopy. Mamy je cały czas w Lindsayland”, kontynuowała. „To, co nazywają ten mały obszar w Grecji, gdzie mam moje domy na plaży.”
PODOBNE: Były Disney Star Christy Carlson Romano debiutuje New Cooking Show

Przez cały film, Romano żartobliwie szturcha zabawy w Lohan – często wpatrując się w kamerę, aby uderzyć pozę jako fałszywy hałas paparazzi odgrywa w tle. Ona również funkcje krótkie klipy reakcji z jej poprzednich projektów aktorskich, w tym Mean Girls, The Parent Trap i Freaky Friday.

W pewnym momencie, Romano nawet wsuwa się w brytyjski akcent, jak ona gotuje, być może odniesienie do podwójnej roli Lohan grał w Pułapka rodziców. Romano wyjaśnił w opisie filmu, że wrażenie było w dobrej zabawie.

„Pamiętaj, że imitacja jest najszczerszą formą pochlebstwa!” – napisała.
PODOBNE: Christy Carlson Romano Reenacts Iconic Nawet Stevens Song na Rocznicę Lądowania na Księżycu

Kim Possible star udostępniła klip z show na swojej stronie Instagram we wtorek, podpisując post: „Gotowy do zabawy ze mną jako Lindsay Lohan?”

Kilku jej kolegów aktorów zareagowało na to w sekcji komentarzy, z Cory w Domu Kyle Massey piśmie „Kocham to tak bardzo! Lol”.

Jonathan Bennett, który grał u boku Lohana jako Aaron Samuels w Mean Girls, skomentował: „Lubię… Jestem naprawdę na straty za słowa.”

Wszystkie odcinki serialu kulinarnego Romano można obejrzeć na jej kanale YouTube.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *