Spears teraz „zdecydowanie woli”, że Jodi Montgomery, licencjonowany konserwator, który przejął stanowisko Jamiego we wrześniu, „nadal w tej roli, jak [ona] zrobił przez prawie rok,” zgodnie z aktem sądu

Britney Spears sprzeciwia się jej ojciec Jamie powrót do roli jej jedynym konserwatorem, LUDZIE mogą potwierdzić.

Według zgłoszenia sądowego złożone w poniedziałek w Los Angeles i uzyskane we wtorek, piosenkarka, 38, jest „zdecydowanie przeciwny ” do jej 68-letni ojciec – który ustąpił z jego roli nadzorowania jej konserwatorstwa w zeszłym roku po ponad dekadzie – powrót jako jedyny konserwator jej spraw i finansów.

Spears teraz „zdecydowanie woli”, że Jodi Montgomery, licencjonowany konserwator, który przejął stanowisko Jamiego we wrześniu, „nadal w tej roli, jak [ona] zrobił przez prawie rok,” dokumenty mówią.

„Jesteśmy teraz w punkcie, w którym konserwatorium musi zostać znacząco zmienione, aby odzwierciedlić główne zmiany w jej obecnym stylu życia i jej życzenia, ” Spears sąd wyznaczony adwokat, Samuel D. Ingham III, mówi w zgłoszeniu.

„Nie zrzekając się w żaden sposób prawa do ubiegania się o zakończenie tej konserwatorskiej w przyszłości, BRITNEY chciałaby, aby nominacja Pani MONTGOMERY na konserwatora swojej osoby została stała.”
PODOBNE: Brat Britney Spears mówi o konserwatorium: „Ona zawsze chciał wydostać się z niego”

Spears jest również „zdecydowanie przeciwna” Jamie ” nadal jako jedyny konserwator jej majątku” i zamiast „zdecydowanie woli mieć wykwalifikowanego powiernika korporacyjnego wyznaczonego do pełnienia tej funkcji”,” zgodnie z dokumentami.

Jej nowe wnioski będą prawdopodobnie „agresywnie kwestionowane” przez Jamie, choć są one „w jej najlepszym interesie,” Adwokat Spears mówi w zgłoszeniu.

Britney „nie chce wykonywać w tym czasie” i chciałby zatrudnić kancelarię prawną z „znaczną wiedzą fachową w obsłudze spornego postępowania sądowego w bardzo złożonej sprawie, takiej jak ta w procesie”, zgodnie z aktami sądowymi.

Przedstawiciel Spears i adwokat Jamie nie od razu odpowiedział na prośbę PEOPLE o komentarz.

Spears została po raz pierwszy umieszczona w konserwatorium w 2008 r., a sąd pierwotnie nazwał jej ojca stałym konserwatorem jej osoby i adwokatem Andrew Walletem stałym współkonserwatorem jej majątku. Wallet wycofał się z funkcji współkonserwatora w zeszłym roku.

We wrześniu 2019 roku Jamie ustąpił ze stanowiska stałego konserwatora ze względu na „osobiste powody zdrowotne” i jego miejsce zajął Montgomery.

PODOBNE VIDEO: Britney Spears Mama Lynne pozornie mówi Pop Star jest „Happy” Wśród Conservatorship Change

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *