Biustonosze sportowe: Albo je kochasz, albo ich nienawidzisz. Wiele biustonoszy sportowych dostać zły rap za to, że niewygodne, czy to dlatego, że są zbyt zwężające, mają paski, które kopać w skórę, lub po prostu nie pasują dobrze. Na szczęście Amazon ma dziesiątki popularnych (i przystępnych cenowo) opcji, które klienci twierdzą, że zmienisz twoje spojrzenie na biustonosze sportowe na dobre – jak ta opcja włącznie z rozmiarem od Bestena.

Bezszwowy biustonosz sportowy jest najlepiej sprzedającym się biustonoszem sportowym dla kobiet i ma ponad 1900 pięciogwiazdkowych recenzji. Wykonany z oddychającej i odprowadzającej wilgoć tkaniny biustonosz jest dostępny w rozmiarach od małych do 4XL. Jest bezprzewodowy i ma szerokie paski, a także zdejmowaną wyściółkę. Możesz szkopuł trzy opakowanie we wszystkich czarnych lub mieszanych kolorach za jedyne 25 dolarów lub kupić jeden indywidualnie za 10 dolarów.

Klienci zachwycają się, że jest to „najbardziej komfortowy biustonosz w istnieniu” dzięki temu, jak bardzo jest podtrzymujący, pochlebny i miękki.

Kup go! Biustonosz sportowy Bestena Seamless z wymiennymi podkładkami, $9.99–$24.99; amazon.com

„Mam 61 lat, po prostu założyłem, że zawsze będę musiał poświęcić wszelkiego rodzaju wsparcie, jeśli chcę wygodnego biustonosza” – napisał jeden z kupujących. „Ale to mnie naprawdę zaskoczyło… dają mi trochę wsparcia i sprawiają, że moje piersi nie wyglądają tak obwisłe, co jest tym, czego nienawidzę w naprawdę wygodnych biustonoszach. To rzeczywiście rodzaj pomysłowy! Wystarczy trochę perkiness z całego komfortu komfortowy biustonosz snu. Noszę je w domu i mogę je nosić w dowolnym miejscu.”

PODOBNE: Kupujący wszystkich rozmiarów biustu nie może przestać raving o tym wire-free Biustonosz

Podczas gdy większość kupujących uwielbia nosić biustonosz do salonu w domu, spać i załatwiać sprawy, niektórzy mówią, że są idealne do jogi lub treningu o niskim wpływie. Oni również zdobyć kciuki za to zoom-odpowiednie od recenzentów obecnie pracuje z domu. Inny klient napisał, że są one po prostu prawo do „kiedy nie masz ochoty na sobie biustonosz, ale trzeba.”

10 dolarów za biustonosz, który wydaje się zrobić to wszystko? Brzmi warto dla nas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *