Tydzień rekinów się skończył, ale te szczenięta nadal chcą ugryźć akcję.

Pewien koncern od adoptable szczeniaki świeżo brał pewien teren wycieczka wobec SeaWorld SanDiego równie obowiązek od ten park’s partnerstwo rezygnować Misson Zatoka Szczeniak Ratunek i Szczeniaki N Buty. Wiele psów pojawił się na Wystawie SeaWorld San Diego Shark Encounter w kostiumie, zakładanie płetw na plecach, aby wtopić się w miejscowi.

Podczas ich przygoda przy ten park, ten szczeniaki spotkał 164 różny rekiny i podniesiony świadomość pod kątem Misson Zatoka Szczeniak Ratunek i Szczeniaki N Buty — dwa zwierzę ratunek organizacje zajmujący się pomocą drogocenny pieszczochy podobny tych psy znaleźć ich ideał na zawsze domy.

Szczeniaki N Buty jest pewien mały non-profit dedykowany wobec ratunek matka psy i ich szczeniaki i matka bez matki mioty z niebezpieczny warunki. Po uratowaniu zwierząt, organizacja ratownicza zapewnia wszelkie potrzebne leczenie i znajduje dom dla swoich odwykowych futrzanych przyjaciół. Misja Zatoka Szczeniak Ratunek współpracownik Szczeniaki N Buty uratować i rehome szczeniaki w potrzebie. SeaWorld San Diego pracy z obu tych grup jest częścią stałego zaangażowania SeaWorld w ratowanie nie tylko zwierząt morskich, ale także mieszkańców lądu.

Aby dowiedzieć się więcej o adopcji lub wspierania słodkie, trochę faux rekiny w tym filmie, odwiedź Mission Bay Puppy Rescue.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *